Засідання бюджетної комісії

Дата: 06.11.2019 13:05

На засіданні бюджетної комісії присутні заслухали звіт начальника фінансово-економічного  відділу Кисиленка В. В. та бухгалтерів сіл Біївці, Киданівка, Розкопанці, Хохітва про виконання бюджету за 9 місяців 2019 року. Першим заступником міського голови Ю. М. Лелекою було запропоновано закласти кошти з сільських бюджетів в програми на утримання та розчищення доріг в зимовий перід в сільських місцевостях. Цю пропозицію та пропозицію виділення коштів з Біївецького бюджету на купівлю зимової резини для транспортного засобу, який здійснює довіз дітей до НВК,  депутати підтримали. З письмовим зверненням звернувся керівник колективу "Розкопанчаночка" щодо покупки сценічних костюмів. На даний час програма по підтримці культури в міській раді відсутня, тому депутатом О. П. Голінком було запропоновано прийти безпосередньо на сесію міської ради, яка відбудеться 11 листопада о 8.00. Начальник відділу освіти О. В. Поліщук  теж звернулась до бюджетної комісії з зверненням виділити кошти на дошкільні та шкільні навчальні заклади. Але так, як до сьогоднішнього часу заклади освіти ще не передані на баланс Богуславської ОТГ, депутати виділили лише 7800 грн. на миючі та дезинфікуючі засоби. Розглянули депутати й звернення громадянки М. Гогулі "Ні капітуляції", було запропоновано зачитати його на сесії в питанні різне.