Зустріч у форматі діалогу очільників Богуславської ОТГ  з головами сіл Бране Поле, Дмитренки, Щербашенці

Дата: 07.11.2019 16:14

Сьогодні відбулась зустріч у форматі діалогу очільників Богуславської ОТГ  з головами сіл Бране Поле, Дмитренки, Щербашенці. Розповісти про переваги добровільного об'єднання над примусовим намагалися очільник Богуславської міської ради  Дяченко В. М. та т.в.о. Районної державної адміністрації  Салата О. П. Перший заступник міського голови Лелека Ю. М. пояснив юридичну процедуру та етапи приєднання до Богуславської або Медвинської  громади (вибір  за жителями сіл). Було запропоновано кожному сільському голові провести в своєму селі збори, запросивши на них жителів села та представників Богуславської та Медвинської громади. Також на зустрічі було заслухано керівника КП БМР "Богуславводоканал" - про якість питної води та стан споруд для очищення стічної води,  керівника КП БМР "Богуславблагоустрій" - про підготовку до зимового періоду та вивезення побутових відходів в селах, що ввійшли до Богуславської ОТГ, Начальника управління соціального захисту населення - про  пільгові категорії населення та безкоштовне перевезення перевізниками, Начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Харченка О. О. - про ТЕМП - 3000. Відео матеріали можна переглянути на сторінці Богуславської міської ради.