Виїзний прийом в селі Киданівка

Дата: 11.11.2019 16:17

Сьогодні на виїзному прийомі в с. Киданівка жителі звертались з такими питаннями:
- вирішити проблеми освітлення
вул. Коршаки (написати звернення до РЕС та проконтролювати вирішення питання поставлено на особистий контроль в.о. старости Зоричу Б. Г.)
вул. Лисицівка,
вул. Чайківня (громадянин В. звернувся з проханням біля свого будинку засвітити ліхтар);
- підсипати щебневим відсівом вул. Лисицівка, Кокорівка, Панська, Кузьменщина.
- жителька вул. Чайківня гр. Марія попросила зрізати дерево, яке знаходиться в аварійному стані;
- пані Ірина звернулась з питанням щодо надання безкоштовної деревини для багатодітної сім'ї.
- завідувачка бібліотекою цікавилась чи можливе проведення інтернетної мережі до приміщення бібліотеки та придбання комп'ютерної техніки.
Про перебіг вирішення даних питань будемо повідомляти по мірі їх виконання. Також міський голова відвідав Киданівський НВК, перевірив температурний режим, стан приміщення та поцікавився харчуванням дітей.