Нарада депутатів Богуславської міської ради

Дата: 13.11.2019 10:43

Відбулась нарада депутатів  та спеціалістів різних галузей Богуславської міської ради на рахунок детального вивчення положень про відділ фінансів, економіки та бюджету, відділ з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та екології, про відділ внутрішньої політики, юридичного та інформаційно-аналітичного
забезпечення, про відділ державного архітектурно - будівельного контролю, містобудування та архітектури, житлово - комунального господарства, про гуманітарний відділ, про створення відділу "Центр надання адміністративних послуг". Присутні жваво обговорювали створювані відділи та їхні обов'язки, кожен мав змогу внести свої пропозиції, зауваження та бачення розвитку   виконавчого комітету Богуславської міської ради. Дійшовши спільної думки по деяких спірних питаннях,  вирішено було допрацювати документи та в новій редакції надати на розгляд депутатам.