Виїзний прийом в селі Розкопанці

Дата: 19.11.2019 09:14

На вчорашньому виїзному прийомі в с. Розкопанці жителів з зверненнями було небагато. Міський голова Вячеслав Дяченко передав у сільський ФАП - механічний вимірювач артеріального тиску , глюкометр та деякі види ліків (минулого виїзного прийому було звернення). Жителі Розкопанець звернулись з запитанням, що робити, якщо в минулому році оплачувану щорічну відпустку відбули частково та цікавились чи вирішиться питання зупинок на деяких частинах центральної дороги. В. о. старости Яцюченко С. О. відповів, що зупинки були прораховані та включені до бюджету в наступному році. Також було звернення від завідуючої дитячого садка щодо аварійних дерев.