Виїзний прийом в селі Біївці

Дата: 03.12.2019 10:34

Виїзний прийом в старостинському окрузі Біївці голова громади В. М. Дяченко розпочав з відвідин дитячого садочку, але прийшов не з порожніми руками - порадував малюків корисними та смачними фруктами (яблуками, мандаринками). Традиційно Вячеслав Михайлович перевірив температурний режим приміщення де знаходяться діти та поцікавився харчуванням, переглянув меню на сьогоднішній день. З проханням зробити розчистку дерев та утилізувати аварійні дерева звернувся працівник ФАПу Остапенко Василь Іванович. Доброштан Ігор Петрович попросив підвезти ще машину щебня на вул. Миколаївську та в майбутньому посприяти доробити на цій же вулиці вуличне освітлення, адже частина вулиці відноситься до лінії Біївець а частина до лінії Москаленок (відсутня документація та освітлення). Звертались жителі вул. Стеблівська з проханням засипати яму, яка утворюється під час несприятливих погодніх умов. Науменко Валентина Федорівна та Марія Григорівна цікавились коли нарешті будуть віддані гроші орендарями за паї. Не можуть зрозуміти жіночки чому нарахування субсидії здійснюється не дуже зручним способом для звичайних громадян та чи будуть надбавки дітям війни, інвалідам війни з наступного місяця та в якому розмірі? Відповідь на ці запитання в телефонному режимі надав директор УСЗН Богуславської РДА Хоменко В. Г. Згідно графіку сьогодні та завтра в даному населеному пункті працює трактор та здійснює саночистку с. Біївці (вивіз сміття).