Виїзний прийом в старостинському окрузі Киданівка

Дата: 10.12.2019 12:04

Сьогоднішній виїзний прийом в старостинського окрузі Киданівка проходив в звичайному режимі. Жителі Горобцівки цікавились, як можливо здійснити капітальний або ямковий ремонт вулиці. Також бентежить людей відсутнє вуличне освітлення. В. о.старости Зорич Б. Г. повідомив, що проектні документації цієї та подібних вулиць будуть розроблятися вже в новому календарному році, але Вячеслав Михайлович доручив Василенку С. В. виїхати на об'єкт та знайти швидші шляхи вирішення проблеми. Цікавило жителів хто має обслуговувати та розчищати узбіччя і дорогу обласного значення, адже деякі частини траси знаходяться в дуже небезпечному стані, захаращені кущами, які створюють аварійну ситуацію. Були запитання в людей і до працівників УСЗН стосовно поновлення документів для багатодітних сімей (відповідь на це питання буде опублікована згодом) . Очільник громади порадував корисними вітамінами вихованців дошкільного навчального закладу та традиційно переглянув раціон і меню харчування діток.