Дата: 13.12.2019 15:45

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (День ліквідатора).
Аварія змінила долі мільйонів наших громадян, породила велику кількість проблем, що вже ніколи не зникнуть.
Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.
Люди, які ціною свого життя та здоров’я долали страшну трагедію – лишаються прикладом відданої, жертовної любові до рідного краю, громадян своєї країни та всієї планети Земля.
Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
З повагою, міський голова Богуславської ОТГ В. М. Дяченко