Виїзний прийом в селі Розкопанці

Дата: 19.12.2019 14:24

17 грудня першим заступником міського голови Ю. М. Лелекою був проведений виїзний прийом в старостинському окрузі Розкопанці. До заступника зверталась громадянка з проханням посприяти в пошуку інформації щодо існуючих обласних чи загальнодержавних програм по безкоштовній заміні тазостегневого суглобу. Юрій Михайлович телефонував до керівників місцевих лікувальних закладів, в управління соціального захисту населення, в обласні лікувальні заклади, але позитивної відповіді знайти не вдалося. Також було звернення працівників місцевого клубу культури на рахунок приміщення, яке до цього часу не опалюється. Проблему Юрію Михайловичу вдалось вирішити скоригувавши дії в.о.старости, керівника культури району та бюджетної комісії районної ради. Також під час прийому заступнику зателефонували з скаргою про утворення сусідами несанкціонованого сміттєзвалища на одній з вулиць міста і як вирішити таку проблему. Людина в першу чергу повинна звернутись до правоохоронних органів і написати заяву.