Зустріч директорів Київського обласного центру зайнятості

Дата: 19.12.2019 14:25

Зустріч директора Київського обласного центру зайнятості Дармостук Дениса Георгійовича, заступника директора Київського обласного центру зайнятості Квітки Світлани Миколаївни, заступника директора Київського обласного центру зайнятості Мігліч Олександра Олександровича, директора Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лянного Віктора Миколайовича та директорів філій Київського обласного центру зайнятості пройшла сьогодні в залі засідань Богуславської міської ради. На спільній нараді керівники центрів зайнятості підвели підсумки 2019 року, обговорили проблемні питання та плани на 2020 рік.