Пресконференції щодо вирішення питання діяльності ТОВ "ТЕМП - 3000"

Дата: 24.12.2019 15:35

До участі в пресконференції щодо вирішення питання діяльності ТОВ "ТЕМП - 3000" народним депутатом Верховної Ради України А. К. Скороход були залучені: начальник відділу поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами В. В. Камінський, начальник головного управління Держпродспоживслужби в Київській обл. М. В. Тібеж, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держспоживслужби в Київській обл. Акберов А. Е., директор Департаменту екології та природних ресурсів КОДА Киреєва В. С., секретарь міської ради Г. А. Плагун, Т. в. о. голови Богуславської РДА Салата О. П., Голова Богуславської районної ради Замирайло В. М. та жителі міста Богуслав. Учасники круглого столу мали змогу доповісти про результати своєї діяльності, які були спрямовані на врегулювання та вирішення питання діяльності ТОВ "ТЕМП - 3000" в межах законодавства та встановлених повноважень. Вислухавши представників підприємства ТОВ "ТЕМП - 3000" та всіх присутніх державних органів було запропоновано створити комісію, яка в межах своєї компетенції здійснить контроль над дотриманням підприємством певних норм та встановить обіцяні фільтра. Відео матеріали можна переглянути на фейсбук сторінці - Богуславська міська рада.