Засідання 17 сесії

Дата: 26.12.2019 15:57

На сімнадцятій (позачерговій) сесії Богуславської міської ради депутати підтримали списання основних (не придатних для викристання) засобів в старостинських округах Біївці, Хохітва, Розкопанці, Киданівка. Відповідно до чинного законодавства та на підставі рішень Богуславської міської ради від 14.11.2019 року "Про безоплатне прийняття майна (майнових прав) дошкільних навчальних закладів у комунальну власність Богуславської об'єднаної територіальної громади (у особі Богуславської міської ради) депутатською більшістю голосів було підтримано рішення "Про забезпечення повноважень щодо управління майном Богуславської міської об'єднаної територіальної громади". Богуславська міська рада вирішила: перейменувати Богуславський комунальний дошкільний навчальний заклад (Центр розвитку дитини) №1 "Малятко", Богуславський КДНЗ №4 "Казка", Богуславський КДНЗ №5 "Сонечко", Богуславський КДНЗ №6 "Дзвіночок", Розкопанецький КДНЗ "Берізка" Богуславської районної ради Київської області на Богуславський комунальний дошкільний навчальний заклад (Центр розвитку дитини) №1 "Малятко", Богуславський КДНЗ №4 "Казка", Богуславський КДНЗ №5 "Сонечко", Богуславський КДНЗ №6 "Дзвіночок", Розкопанецький КДНЗ "Берізка" Богуславської міської ради Київської області та затвердити статути даних КДНЗ.
Відео матеріали можна переглянути на фейсбук сторінці - Богуславська міська рада.