Дата: 08.01.2020 15:58

Голова Київської ОДА Олексій Чернишов висловив співчуття родинам загиблих під час авіакатастрофи в Ірані, яка сталася сьогодні, 8 січня.

«Жахлива трагедія забрала життя наших громадян. Висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблих. У цей скорботний час Київщина, як і вся Україна, сумує разом з вами. Ми поділяємо Ваше горе та біль», — зазначив очільник Київщини.

За повідомленням ДСНС України в Ірані впав літак Boeing 737 Міжнародних авіаліній України, який прямував із Тегерану до Києва. Серед пасажирів на борту були й українці. Попередньо, всі загинули. Точна кількість пасажирів уточнюється.