Богуславський Районний сектор ДСНС України в Київській області повідомляє: 13 січня о 15:54 до пункту зв’язку 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав надійшло повідомлення про загорання автомобіля Volkswagen Golf 2 за адресою: м. Богус

Дата: 16.01.2020 13:41

Богуславський Районний сектор ДСНС України в Київській області повідомляє:
13 січня о 15:54 до пункту зв’язку 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав надійшло повідомлення про загорання автомобіля Volkswagen Golf 2 за адресою: м. Богуслав, вул. Зоряна 2.
На місце події негайно було направлено 2 відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богулав.
Завдяки вчасному реагуванню та оперативним діям бійців 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав, було попереджено розповсюдження полум’я. Локалізовано пожежу о 16:01, а о 16:11 – повністю ліквідовано.
До гасіння пожежі залучалися 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
Причина пожежі наразі встановлюється.