ОПИТУВАННЯ

Дата: 16.01.2020 13:49

Ми вивчаємо громадську думку, й просимо жителів Богуславської ОТГ взяти участь в опитуваннях щодо проблем в галузі КУЛЬТУРИ нашої громади. Цікаво почути всі плюси і мінуси в трьох основних категоріях відділу культури. Нам дуже важлива ваша думка, особистий досвід, пропозиції, бачення вирішення даних проблем для пришвидшення процесу змін та кращого, ефективного напрямку розвитку громади. Керівники громади та керівники відділу культури будуть збиратись разом і шукати шляхи покращення Богуславщини але спочатку збираємо інформацію від безпосередніх учасників отримання послуг.
Основні категорії оцінки галузі:
1)Сфера управління (чи задовольняє вас структура галузі);
2) Сфера надання послуг (якість та кількість отриманих послуг);
3) Потенціал розвитку галузі (перспектива розвитку, досвід інших міст, власний досвід);
Просимо при наданні відповідей чітко пронумерувати категорії та визначити позитивне і негативне в галузі. Просимо не сваритись, не сперечатись, чітко викласти свою позицію, яку ми обов’язково врахуємо! Будьте толерантними та ввічливими. Також можете надсилати свою думку в особисті повідомлення.
ДЯКУЄМО!

https://www.facebook.com/boguslavrada/photos/a.150277528987807/465050204177203/?type=3&theater - опитування за посиланням