Богуславський Районний сектор ДСНС України в Київській області повідомляє:

Дата: 16.01.2020 15:35

16 січня рятувальники Богуславського районного сектору в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели пізнавальний захід з вихованцями Біївецької НВК.
Рятувальники розповіли малечі про те, як важливо дотримуватись необхідних правил життєдіяльності, аби зробити своє життя безпечним. Дітлахи дізналися від вогнеборців, до яких жахливих наслідків можуть призвести забавки із сірниками та запальничками, що робити при знаходженні вибухонебезпечних предметів та як поводитися на льоду. Крім того, малюкам розповіли про професію рятувальника, про пожежі та різні надзвичайні ситуації, які доводилось долати вогнеборцям.
По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

Начальник Богуславського РС
ГУ ДСНС України у Київській області