Дата: 24.01.2020 10:06

17 січня 2020 року в Головному управлінні Національної поліції в Київській області відбулося засідання круглого столу "Поліцейський офіцер громади". Вячеслав Михайлович взяв участь в обговоренні питання реалізації проекту "Поліцейський офіцер громади". Присутніх ознайомили з основними принципами та перевагами проекту, проведенням практичної підготовки та залученням до участі у проекті зацікавлених сторін, узгодженням спільних дій щодо покращення взаємодії між сторонами проекту, обговорили створення спільних планів роботи та ін. питання.