Відпрацювання нормативів ДСНС

Дата: 07.02.2020 08:35

З метою якісної організації служби та підтримання належної боєготовності підрозділів, 05.02.2020 року представником управління реагування на НС було проведено перевірку 13-ДПРЧ (м. Богуслав). В ході перевірки з особовим складом чергового караулу було відпрацьовано нормативи із спеціальної фізичної підготовки, перевірено знання обов`язків та тактико-технічних характеристик обладнання та техніки, яка стоїть на озброєнні частини, проведено опитування особового складу щодо проблемних питань, які виникають під час несення служби, доведено вимоги нормативних документів з організації служби. Також було надано практичну допомогу у веденні службової документації, проведення занять із службової підготовки та складання (корегування) оперативних планів і карток пожежогасіння.

Перший заступник начальника 3-ДПРЗ м. Богуслав підполковник служби ЦЗ Володимир Жовтоноженко