Доводимо до відома!

Дата: 25.02.2020 09:13

Доводимо до відома пропозицію Державного агенства Автомобільних доріг України (УКРАВТОДОР), навчального центру по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів (водіїв транспортних засобів) щодо організації професійної адаптації учасників антитерорестичної операції шляхом надання послуг із професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, а саме професійне навчання з наступних професій: "Водій автотранспортних засобів (категорій "В, С, СЕ, Д")".
Навчальний центр має можливість проводити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за такими професіями, як: тракторист, машиніст автогрейдера, машиніст екскаватора, машиніст котка самохідного з рівними вальцями, машиніст укладача асфальтобетону, машиніст бульдозера, машиніст змішувача асфальтобетону пересувного, електрогазозварник, водії транспортних засобів категорії "А, А1", водії транспортних засобів категорії "В", водії транспортних засобів категорії "С, С1", водії транспортних засобів категорії "СЕ", водії транспортних засобів категорії "Д, Д1".