Виїзний прийом в селі Біївці

Дата: 05.03.2020 13:18

4 березня відбувся виїзний прийом голови Богуславської ОТГ В. Дяченка до старостинського округу Біївці. Насамперед Вячеслав Михайлович разом з депутатом Богуславської міської ради Поліщук Оксаною Василівною завітав на святковий концерт присвячений Дню 8 березня, який відбувся за участі учнів комунального закладу «Богуславська школа мистецтв» та працівників відділу культури. Голова громади особисто привітав квітами весь жіночий колектив, який був присутній на концерті. Опісля вищезазначеного заходу  Вячеслав Михайлович та Оксана Василівна привітали вчителя – пенсіонера з багаторічним стажем Коваленко Надію Петрівну, яка за станом здоровя не змогла прийти на святковий концерт, тому очільники влади вітали її вдома. Після всіх святкових урочистостей, голова вислухав мешканців села Біївці, які прийшли на виїзний прийом з своїми проблемами. Найбільш проблемними питаннями виявилися відсутність вуличного освітлення по вул.Зіменкова та вул.Загрибельна. Деякі питання стосувалися підсипки дороги  щебеневим відсівом по вулицях: Зіменкова, Глибока та Стадіонна. Жителі села Біївці, зокрема люди похилого віку, звернулися до очільника влади з проханням відкрити додатковий рейс автобуса по маршруту  Богуслав-Біївці, який дасть змогу жителям села частіше відвідувати наше місто. Найболючішим питанням виявилося стихійне сміттєзвалище в районі колишньої ферми, де з силосних ям зробили смітник. Люди звертаються з проханням засипати їх землею та поставити відповідні таблички Загалом виїзний прийом видався продуктивним. Всі проблеми були прийняті до уваги та будуть вирішені по мірі їх можливості.