ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 13.03.2020 14:07

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке в Україні відзначається 15 березня.

Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за те, щоб у кранах була вода, а на вулицях міста, а тепер вже й ОТГ, було чисто. Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення громади.
Тож дякую вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

З повагою, міський голова Богуславської ОТГ
В. Дяченко