Шановні працівники податкової служби, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників податкової справи України !

Дата: 18.03.2020 10:59

Президент України 11.10.2013 підписав Указ «Про День працівника податкової та митної справи України», згідно з яким професійне свято податківців та митників в Україні відзначається щорічно 18 березня.

Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.

Бажаю всім працівникам податкової служби України принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також здоров’я, злагоди і добробуту – в родинах.

З повагою, міський голова В. М. Дяченко