Лист від КОДА щодо введення додаткових обмежувальних заходів на території Київської області

Дата: 23.03.2020 11:53

На виконання протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних витуацій від 21.03. 2020 р. №6 з метою запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID - 19 та введення додаткових обмежувальних заходів на території Київської обл., інформуємо, що в дію вступили ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ, дозволяється наявність споживачів в торгівельному приміщенні в кількості НЕ БІЛЬШЕ ОДНІЄЇ ОСОБИ НА 10 кв. м. та наголошуємо на постійному проведенні заходів щодо дотримання санітарних норм.