Якщо ви повернулись із країни, де зафіксовано випадки COVID-19

Дата: 25.03.2020 15:07

У зв’язку з введенням на території Київської області режиму надзвичайної ситуації, поверненням в Україну наших співгромадян та з метою протидії поширенню короновірусної інфекції COVID-19 на території Богуславського району, відповідно до ст. 36, 37 Кодексу цивільного захисту України, керуючись рішенням постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районої державної адміністрації від 23.03.2020 № 8 просимо осіб, які повернулись із-за кордону, або осіб, яким відомо про повернення таких, звернутись за телефоном:
+ 38-097-756-43-32
для збору інформації щодо моніторингу стану епідемічної ситуації на території Богуславського району.