Дата: 28.03.2020 14:24

Відтепер радіостанція “Богуслав-FM” допомагатимемо усім, хто опинився в складних обставинах під час карантину. Силами волонтерів ми доставлятимемо ліки, продукти та товари першої необхідності одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю, малозабезпеченим та усім, хто справді потребує допомоги.
Також закликаємо об’єднатися тих підприємців, які хочуть долучитися до нашої ініціативи та можуть допомогти харчами, ліками, засобами індивідуального захисту, пальним або ж підтримати фінансово. Також просимо небайдужих повідомляти про людей, які потребують допомоги. ??Зокрема телефонувати нам за номером 098 000 43 28 або писати у Viber за номером 098 0 977 977.

Станом на вечір п‘ятниці в Богуславському районі хворих на коронавірус не зафіксовано. Про це повідомляє центральна районна лікарня. На стаціонарному лікуванні з пневмонією перебуває одна людина, ще 8 з гострими распіраторними хворобами. До ЦПМД зверталося 69 осіб, з них 13 хворих на ГРВІ в тому числі 7 дітей.