Дата: 02.04.2020 14:21

Ремонтні роботи під'їзної частини мостового переходу через річку Рось з вул. Шевченка на вул. Острів знаходяться на останній, завершальній стадії. Сьогодні фірма ПП "Татоян", яка співпрацює з ТОВ «Мостобудівний загін № 112» - підрядником, який безпосередньо здійснював ремонтні роботи під'їзної частини мосту, вже розпочала вкладати асфальтне покриття на проїжджій частині мосту. За словами міського голови В. М. Дяченка, до кінця цього тижня всі основні заходи мають бути завершені і вже 6 квітня (якщо не виникнуть ніякі форсмажорні обставини) міст буде відкритий і рух автомобільного транспорту - відновлений.

Інтерв'ю та коментар міського голови В. М. Дяченка і керівника фірми ПП "Татоян" можна буде переглянути за посиланням - https://www.facebook.com/tvboguslav/?fref=gs&dti=1084195471613581&hc_location=group_dialog після повного завантаження.