Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 06.04.2020 15:35

03.04.2020р. року о 11 год. 32 хв. надійшло повідомлення про пожежу за адресою: село Побережка вул. Я. Мудрого, загорання трав’яного настилу. На місце пожежі було направлено одне відділення 13-ї Державної пожежно рятувальної частини( м. Богуслав ). На місці події було встановлено, що горів трав’яний настил на площі 300 м.кв..

Ліквідовано до прибуття.

Причина пожежі наразі встановлюється.

В наслідок пожежі згорів трав’яний настил на площі 300 м.кв..

Начальник караулу 13-ДПРЧ (м. Богуслав) ст. лейтенант служби ЦЗ Вадим ЦЮРУПА

03.04.2020р. року о 11 год. 33 хв. надійшло повідомлення про пожежу за адресою: село Москаленки, загорання трав’яного настилу. На місце пожежі було направлено одне відділення 13-ї Державної пожежно рятувальної частини( м. Богуслав ). На місці події було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 2га.

Локалізовано о 12 год.35 хв. Ліквідовано о 12 год. 45 хв.

Причина пожежі наразі встановлюється.

В наслідок пожежі згорів трав’яний настил на площі 2га.

Начальник  3-ДПРЗ

майор служби цивільного захисту Микола СВИСТУН

03.04.2020р. року о 12 год. 55 хв. надійшло повідомлення про пожежу за адресою: село Біївці, загорання трав’яного настилу. На місце пожежі було направлено одне відділення 13-ї Державної пожежно рятувальної частини( м. Богуслав ). На місці події було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 2га.

Локалізовано о 14 год.00 хв. Ліквідовано о 14 год. 15 хв.

Причина пожежі наразі встановлюється.

В наслідок пожежі згорів трав’яний настил на площі 2га.

Начальник  13-ДПРЧ

майор служби цивільного захисту  Віталій БОБОКАЛ

03.04.2020р. року о 13 год. 30 хв. надійшло повідомлення про пожежу за адресою: село Мисайлівка, загорання трав’яного настилу. На місце пожежі було направлено одне відділення 13-ї Державної пожежно рятувальної частини( м. Богуслав ). На місці події було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 1.5га.

Локалізовано о 13 год.55 хв. Ліквідовано о 14 год. 25 хв.

Причина пожежі наразі встановлюється.

В наслідок пожежі згорів трав’яний настил на площі 1.5га.

Провідний інспектор Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області майор служби ЦЗ Вадим ВОЛОШИН

03.04.2020р. року о 14 год. 45 хв. надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Богуслав вул. Фабрична, загорання трав’яного настилу. На місце пожежі було направлено одне відділення 13-ї Державної пожежно рятувальної частини( м. Богуслав ). На місці події було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 1.га.

Локалізовано о 15 год.00 хв. Ліквідовано о 15 год. 10 хв.

Причина пожежі наразі встановлюється.

В наслідок пожежі згорів трав’яний настил на площі 1.га.

Провідний фахівець Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області ст. л-нт  служби ЦЗ Лідія ВЕРЕЩІНСЬКА

03.04.2020р. року о 16 год. 15 хв. надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Богуславський р-н с.Киданівка загорання трав’яного настилу. На місце пожежі було направлено одне відділення 13-ї Державної пожежно рятувальної частини( м. Богуслав ). На місці події було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 1.га.

Локалізовано о 16 год.45 хв. Ліквідовано о 16 год. 55 хв.

Причина пожежі наразі встановлюється.

В наслідок пожежі згорів трав’яний настил на площі  2,5га.

Начальник  3-ДПРЗ

майор служби цивільного захисту Микола СВИСТУН

03.04.2020р. року о 18 год. 01 хв. надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Богуславський р-н с. Дешки вул. Польова загорання трав’яного настил, господарська будівля. На місце пожежі було направлено два відділення 13-ї Державної пожежно рятувальної частини( м. Богуслав ). На місці події було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 200м.кв.стіни господарської будівлі на площі 12 м.кв..

Локалізовано о 18 год.25 хв. Ліквідовано о 19 год. 45 хв.

Причина пожежі наразі встановлюється.

В наслідок пожежі згорів трав’яний настил на площі  200 м.кв , стіни господарської будівлі на площі 12 м.кв..

1-ий заступник начальника  3-ДПРЗ м. Богуслав

підполковник служби ЦЗ Володимир ЖОВТОНОЖЕНКО