Київська область, Обухівський район

Розпорядження міського голови про заборону спалювання побутових відходів, сухої трави та інших рослинних залишків на території Богуславської ОТГ

Дата: 06.04.2020 15:43

Шановні жителі громади, наголошуємо, що спалювання сухої трави та сміття на подвір'ях є надзвичайно шкідливим для здоров'я людини та призводить до погіршення екологічного стану!

Зокрема, чимало дітей та дорослих страждають на алергію на дим, тому з початком весни суттєво зростає рівень захворюваності!

За даними Богуславського РВ ГУ МНС України в Київській обл. лише за минулі вихідні було 8 виїздів бригади рятувальників на території Богуславської ОТГ. Кошти, які витрачаються на виїзд працівників МНС можна було б витратити на заходи по боротьбі з коронавірусною хворобою та на закупівлю необхідного в лікувальні установи Богуславщини.

Друзі, не наражайте себе і оточуючих на небезпеку! Бережіть природу й здоров'я своє та інших людей!