ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ!

Дата: 08.04.2020 12:49

З 01.04.2020 року відбувся черговий перерахунок пенсій особам, які працювали чи продовжують працювати після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Органи Пенсійного Фонду України щороку проводять такий перерахунок без додаткового звернення особи.

Відповідний перерахунок пенсій фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області проведено близько 66,4 тис. цивільним пенсіонерам Київщини. В результаті цього розмір пенсії зазначеній категорії осіб збільшився в середньому на 162,1 грн. і склав 2975,92 грн.

Крім цього повідомляємо, що у зв'язку з реєстрацією випадків захворюваності на COVID - 19 в Україні, прохання до відвідувачів Богуславського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області утриматись від особистого відвідування відділу, задля уникнення масового скупчення людей та мінімізації ризику поширення інфекції. Відповіді на всі свої запитання можна отримати у телефонному режимі.

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН:

5 - 53 - 82

4 - 30 - 46

ВІДДІЛ З ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ:

5 - 28 - 05

ВІДДІЛ З ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ: