Лист міського голови до Антимонопольного комітету України щодо вирішення питання зниження ціна на пальне на АЗС громади

Дата: 16.04.2020 12:21

До мене, як до голови Богуславської об’єднаної територіальної громади надходило дуже багато запитів від жителів громади щодо найвищих цін на пальне на місцевих АЗС. Останнім часом значно помітний  на  українському ринку тренд зниження цін нафтопродуктів, але, нажаль, не в нашому районі.

Тому мною було направлено лист до Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо здійснення перевірки відповідності роздрібної ціни за літр бензину та дизельного палива до реальної ринкової ціни, яка встановлена в державі та вжити заходів щодо її врегулювання в межах їхньої  компетенції.

Надіємось на співпрацю Антимонопольного комітету та позитивного вирішення даної проблеми.

Міський голова                       Вячеслав Дяченко