Візит міського голови до навчальних закладів міста

Дата: 24.04.2020 12:45

Міський голова В. Дяченко відвідав Богуславське навчальне об'єднання "Ліцей №3 - МАН" та оглянув новенькі кухонні плити, що були закуплені для нормального функціонування харчоблоків у міських школах. Враховуючи зміни в законодавстві та новий підхід міністерства освіти та міністерства охорони здоров'я до покращення харчування дітей в дошкільних та шкільних закладах ще на початку 2020 року було вирішено поступово оновлювати застаріле обладнання на якому здійснюється приготування їжі. На придбання новенької техніки використали кошти в сумі - 76 тисяч гривень. Депутатський корпус міської ради підтримав дану пропозицію, ще до початку карантинного періоду в Україні. Також були виділені кошти на ремонтні роботи приміщень особистої гігієни учнів та частину 4- го поверху, де не здійснювався ремонт в Богуславському НО "Ліцей №3 - МАН". Вячеслав Михайлович оглянув проблемні місця на території школи та відмітив шляхи їх усунення.
Того ж дня очільник Богуславської громади здійснив перевірку приміщеннь особистої гігієни в Богуславському академічному ліцеї №1 - опорний заклад, де була також дійснена заміна плитки та санітарної техніки. За повідомленням депутата міської ради О. М. Олексієнка - голови комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики: "Кошти, які на початку року були заплановані на освітню галузь Богуславської ОТГ будуть використовуватись лише на освіту громади".