26 квітня – День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи та День вшанування героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2020 14:19

Без минулого немає майбутнього. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг героїв-ліквідаторів, яких ми вже звично називаємо чорнобильцями, їх самовідданість та самопожертву. Низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів,  які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.
    Слава живим героям-чорнобильцям та світла пам’ять тим, хто передчасно пішов із життя внаслідок цієї трагічної аварії.

З глибокою шаною та повагою міський голова Вячеслав Дяченко