Дата: 30.04.2020 16:37

На засіданні виконавчого комітету Богуславської міської ради від 30 квітня 2020 року погодили розрахунок тарифу на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій по ОСББ «Фабричний» для мешканців багатоквартирного будинку по вулиці Польова, 42. Розглянули ряд звернень про взяття громадян на чергу квартирного
обліку, зміни в черзі та зняття з черг, надання дозволів на проведення проектно - вишукувальних робіт та робіт по реконструкції системи газопостачання та електропостачання квартир в багатоквартирних будинках, надання дозволів на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг...
Жваве обговорення викликало питання про надання дозволу на видалення зелених насаджень. Об'єм роботи даного виду великий і за браком кваліфікованих працівників не може бути виконаний в повному об'ємі.
Обговорено було і внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 на рахунок
“агропродовольчих ринків":

1. Підпункт 8 пункту 2 доповнити абзацом такого змісту:
“агропродовольчих ринків, які є операторами ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (далі — агропродовольчі ринки), за умови дотримання протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України;”.
2. Доповнити постанову пунктами 21 і 22 такого змісту:
“21. Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів протягом дії карантину забезпечити:
проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням агропродовольчими ринками протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України;
присутність не менш як двох інспекторів на агропродовольчому ринку протягом усього часу його роботи та проведення ними позапланових перевірок, зазначених в абзаці другому цього пункту.
22. Головному державному санітарному лікарю України розробити та затвердити протиепідемічні вимоги до діяльності агропродовольчих ринків.”
Відео матеріали можна переглянути за посиланням -