Вшанування хвилиною мовчання полеглих воїнів та покладання квітів біля пам'ятних знаків Богуславщини

Дата: 08.05.2020 16:19

8 ТРАВНЯ в ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ очільник Богуславської громади Вячеслав Дяченко разом з Т. в. о. голови Богуславської РДА Олександром Салатою, головою Богуславської районної ради Володимиром Замирайлом та військовим комісаром Богуславського районного військового комісаріату Сергієм Синьогубом вшанували хвилиною мовчання полеглих воїнів та поклали квіти біля пам'ятних знаків Богуславщини.
Друга світова війна стала найбільш кровавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих, понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.