Шановні ветерани, земляки! Від усього серця вітаю Вас з 75 річницею Великої Перемоги!

Дата: 09.05.2020 13:07

Шановні ветерани, земляки!
Від усього серця вітаю Вас з 75 річницею Великої Перемоги!
Перемоги, яка об'єднала навколо себе різні народи і людей різних соціальних рівнів, навчила бути вдячними за кожен мирно прожитий день, за кожну хвилину і була "вирвана" з рук ворога дуже великою і безцінною ціною людського життя.
Щиро бажаю Вам дорогі ветерани, міцного здоров'я, добра й благополуччя. Нехай в вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток.
Вічна пам' ять тим, хто відійшов у вічність. Для них найкраща шана - наші молитви і добрі спогади.
А наш обов'язок - бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

З повагою, міський голова В. Дяченко