Нарада міського голови та керівників структурних підрозділів

Дата: 12.05.2020 08:35

На сьогоднішній нараді в міського голови В. М. Дяченка керівники структурних підрозділів Богуславської міської ради отримали доручення та погодили план роботи на даний тиждень. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Є. Є. Янушевич повідомив присутніх про проведену роботу щодо складених актів обстеження (наслідків негоди) в с. Біївці та продовження обстеження господарських будівель та угідь в с. Хохітва. Секретар Богуславської міської ради VII скликання Г. А. Плагун уточнила, що в зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалась в селах, які потерпіли від наслідків негоди, були підготовлені звернення до голови Київської обласної ради М. Стариченка та Т. в. о. голови Київської ОДА В. Володіна. Міський голова доручив провести першому заступнику Ю. Лелеці нараду з КП БМР "Богуславблагоустрій" та уточнити, які заходи проводяться по виконанню програми "Контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 рік" і які проблеми на даний час має підприємство та продумати шляхи їх подолання. Обговорили на нараді і послаблення карантинних заходів з 11 травня. А саме: відкриття парків, скверів, зон відпочинку, відкриття перукарень, манікюрних, педикюрних салонів та салонів краси, літніх майданчиків кафе і ресторанів.
За даними Київського обласного лабораторного центру, станом на 10.00 12 травня 2020 року у Богуславському р-ні офіційно підтверджено 6 випадків захворюваності на COVID - 19 (3-с. Щербашинці, 1 – с. Дибинці, 2- с. Івки) та м. Богуслав – 2. Розслаблятися ще зарані, не забувати про засоби індивідуального захисту, дезинфікування різних поверхонь і обов'язково уважно слідкувати за власним здоров'ям та вчасно звертатись до медичних працівників.