Шановні богуславчани, жителі району та об’єднаної громади! Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Дата: 15.05.2020 11:18

Шановні богуславчани, жителі району та об’єднаної громади!
Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї!
Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу. Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство.
Українці завжди шанували сім’ю, найбільш цінними є родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до внучки, передаються духовні цінності і досі. Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все, тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім'я - міцна скеля, захист від негараздів і розрада в біді.
У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.
Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного розвитку!
З повагою, міський голова В. Дяченко