Дата: 15.05.2020 11:19

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Богуславської міської ради розглянули такі питання:
- діяльність промислового ринку в м. Богуслав;
- направлення звернення до Фонду Державного майна України та його представників в Київській обл.;
- надання дозволу на здійснення благоустрою на вул. Франка І., Миколаївській та Я. Мудрого.
Розглянувши зверненння фізичних осіб - підприємців щодо відновлення роботи промислового ринку на території м. Богуслав виконавчий комітет, більшістю голосів, вирішив надати дозвіл на відкриття роботи промислового ринку за умови наступних вимог:
- отримання дозволу Богуславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській обл.;
- присутність не менш, як двох інспекторів на промисловому ринку протягом усього часу його роботи;
- проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням ринком протиепідемічних вимог встановлених головним Державним санітарним лікарем України, а саме:
- допуск працівників та відвідувачів на території ринку виключно за наявності вдягнутої медичної маски (респіратора);
- проходження безконтактного температурного скринінгу;
- наявність на кожному вході (в'їзді) на територію ринку диспансерів з антисептиком;
- кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не більше одного на 10 кв.м торговельної площі;
- відстань між місцями продавців - не менше трьох метрів, місця торгівлі мають бути обладнані захисними екранами між продавцями та покупцями (плівки або пластику);
- проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця в кінці кожного робочого дня;
- відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до ринку території;
- забезпечення постійного інформування відвідувачів щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватись.
Також до міського голови з письмовим зверненням звернулись підприємці, які займаються торгівельною діяльністю на прилеглій до ринку території, з проханням надати і їм дозвіл на здійснення своєї діяльності. Начальник Богуславського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області В. В. Гризун пояснив законодавчі норми та постанови, що стосуються торгівлі на продовольчому, промисловому ринку та прилеглій до ринку території. Кожен з присутніх мав змогу висловити своє бачення вирішення даного питання, в тому числі заслухали і самих підприємці, які прийшли відстояти свої права. Після довготривалих дискусій, вирішено внести зміни до рішення про діяльність промислового ринку і надати можливість підприємцям, що займаються торгівельною діяльністю на прилеглій до ринку території, на період карантинних обмежень безоплатно орендувати вільні контейнери на території ринку.
Більшістю голосів було підтримано і рішення про направлення звернення до Фонду Державного майна України та його представництва в Київській області щодо надання інформації з приводу включення об'єкту незавершеного будівництва, який знаходиться в м. Богуслав по вул. Франка Івана 29 - а.
Розглянувши заяву громадянина О. П. Голінка та враховуючи надані ним матеріали, інші правовстановлюючі та правопідтверджувальні документи, керуючись пунктом 7 частини "а" ст.30 Закону україни "Про місцеве самоврядування в Україні" та пунктом 5 частини 1 ст. 17, ст. 37 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" виконавчий комітет Богуславської міської ради вирішив:
- надати дозвіл на проведення ремонтних робіт з укладання асфальту на частині вул. Миколаївської на ділянці дороги навпроти нежитлової будівлі за адресою: площа Я. Мудрого,1 (ресторан) та прилеглій частині площі;
- на влаштування тротуарного покриття із декоративної плитки "старе місто" на пішохідній частині вулиці прилеглої території нежитлової будівлі за адресою: вул. Франка Івана, 2;
- на розроблення проекту спорудження свердловини та на спорудження з метою видобування питної води з постійно діючого джерела (типу бювет) для мешканців міста на краю площі Я. Мудрого;
- на збільшення конструкції існуючої сцени, перенесення її згідно доданої схеми на площі Я. Мудрого і в подальшому передачу на баланс для КП БМР "Богуславблагоустрій". Відеоматеріали можна переглянути за посиланням - https://www.facebook.com/boguslavrada/videos/235303507898190/