День вишиванки!

Дата: 21.05.2020 10:48

День вишиванки - яскраве, змістовне й улюблене свято усіх українців, воно припадає в поточному році на 21 травня! Завжди цього дня проводилися святкові заходи, музичні флешмоби, фотосесії. Цього року, через карантин у зв’язку з розповсюдженням коронавірусної інфекції, масових заходів у Богуславській громаді не буде.

У той же час, кожному з нас у кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки!

Саме тому запрошуємо богуславчан долучитися до цікавої онлайн-акції:

1. У коментарях до такого ж  посту на офіційній фейсбук сторінці Богуславської міської ради - https://www.facebook.com/…/a.150277528987…/535411283807761/… розмістити одне фото своє або родини у вишиванці.

2. Враховуватися будуть світлини додані 21 травня 2020р. до 24.00 г.

2. Переможцем стане той, чиє фото набере найбільшу кількість лайків.

На переможця чекає подарунок.