Робоча зустріч з сільськими головами, що входять до Богуславської громади

Дата: 27.05.2020 15:01

Першим заступником міського голови Ю. М. Лелекою було проведено робочу зустріч з сільськими головами, що входять до Богуславської громади. На засіданні визначились з тим, що для ефективнішої співпраці керівників громади та сіл, наради необхідно проводити кожного тижня. Основне питання наради - благоустрій території сіл. Керівником КП БМР "Богуславблагоустрій" В. В. Харченком було повідомлено в.о.старост про те, що сміття на території старостинських округів почали вивозити ще з листопада 2019 р., а договір на надяння даної послуги підписали приблизно 10 % населення з кожного села. На даний момент підприємство має значну заборгованість в наданні цієї послуги громадянам, адже трактор виїздить згідно графіку, людям, що виконують даний тип робіт потрібно платити заробітню плату. Звичайно, є деякі невдоволення, на рахунок того, що на частині вулиці забрали сміття, а частину залишили чи за певних причинах взагалі не заїхали в вуличку... Але для врахувань цих звернень, для налагодження стабільної, чіткої роботи - потрібно мати юридичну основу, укладений договір. Обговорили на зустрічі питання "обслуговування", косіння території біля доріг, зупинок громадського транспорту та хто має займатись цією діяльністю? Юрій Михайлович письмово вже звернувся до т.в.о. голови Київської облдержадміністрації В. Володіна на рахунок підрядної організації ТОВ "Будівельна компанія - ВР", що займається обслуговуванням автомобільних шляхів місцевого значення. Від Василя Геннадійовича чекаємо впливу на підрядну організацію з метою якісного виконання своїх обов'язків та проведення робіт з очищення та поточного ремонту доріг. Говорили на нараді і про продовження усунення наслідків негоди, що сталася на території Богуславської ОТГ 04.05.2020 року, а саме: в селах: Біївці, Хохітва, та Тептіївка та необхідності створення захисних смуг, жолобів, що мають відділяти земельні наділи від дороги та приватних домогосподарств. Розглянув Юрій Михайлович і особисті, письмові звернення в.о. старост.