З робочим візитом Богуславщину відвідав голова Київської ОДА В. Г. Володін.

Дата: 28.05.2020 14:12

З робочим візитом Богуславщину відвідав голова Київської ОДА В. Г. Володін. В рамках свого робочого візиту, Василь Геннадійович відвідав філіал приватного підприємства «Ярослав», приватне акціонерне товариство «Богуславська сільгосптехніка», поспілкувався з підприємцями та керівниками району і ОТГ. Голова Богуславської громади В. М. Дяченко разом з депутатами Богуславської міської ради В. М. Хоменком та Ф. В. Бердило проінформували очільника Київської облдержадміністрації про стихійне метеорологічне явище ІІІ рівня небезпечності, яке сталося 04.05.2020 року на території Богуславської ОТГ, а саме в селах: Біївці, Хохітва, та Тептіївка. Стихія (гроза, злива, град та шквальний вітер) нанесли значних збитків приватним домогосподарствам, об'єктам благоустрою та інфраструктурі населених пунктів. На боротьбу з стихією, керівництвом було направлено техніку комунальних підприємств міста, орендарів сільськогосподарських земель, будівельних організацій громади. Також з бюджету громади були виділені кошти на покриття збитків приватних домогосподарств за наслідками комісійного обстеження. Але потрібно звернути увагу на те, чому наслідки негоди завдали такі великі збитки та необхідність створення захисних смуг, захисного валу, жолобів, що мають відділяти земельні наділи від дороги та приватних домогосподарств. Богуславська міська рада письмово вже зверталась до Василя Геннадійовичаз даною проблемою, але при зустрічі вирішили згадати про цю проблему повторно. Присутні в залі висловили своє обурення щодо діяльності підрядної організації ТОВ "Будівельна компанія - ВР", яка займається обслуговуванням автомобільних шляхів державного значення та не виконує свої обов'язки. Очільник КОДА пообіцяв взяти на особистий контроль та розібратись в вищезгаданих питаннях.

На завершення Василь Володін подякував за теплий прийом і висловив своє бачення розвитку, як Богуславщини, так і Київської області: «Ми зацікавлені у розвитку успішних підприємств, адже це забезпечує сталий соціально-економічний розвиток не лише області, а й України. Особливо сьогодні, коли увесь світ скувала пандемія коронавірусу. Та карантин рано чи пізно закінчиться і нам потрібно думати про розвиток економіки вже сьогодні. Наш пріоритет– створення нових робочих місць та залучення інвестицій в район. Ми починаємо над цим активно працювати і я чекаю вашої підтримки та пропозицій».