Дорогі учні, випускники, шановні педагоги, батьки!

Дата: 29.05.2020 13:17

Дорогі учні, випускники, шановні педагоги, батьки!
Щиро вітаю Вас із закінченням навчального 2019 – 2020 року!
Уперше, через карантинні обмеження, навчальний рік завершується без святкових урочистостей, без хвилюючого свята Останнього дзвоника на шкільних подвір’ях, але все одно – радісно, з надіями та сподіваннями на краще!
Для випускників, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів, це період, коли закінчується один етап і починається інший. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми людьми, які творять нову історію, де чисте і світле майбутнє.
Висловлюю безмежну подяку вчителям, вихователям, освітянам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям.
А всім батькам зичу, щоб діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.
Бажаю здоров’я, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним роком!
З повагою,
міський голова Богуславської ОТГ В. М. Дяченко