Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації повідомляє!

Дата: 01.06.2020 16:26

Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації повідомляє??????
З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для дітей фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затверджено постанову Кабінету Міністрів України "Деякі питання підтримки сімей з дітьми" від 22.04.2020 №329.
Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам - підприємцям, які належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи - підприємця.
Вищезазначена допомога надається на кожну дитину до досягнення нею 10 - річного віку у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 01 січня 2020 року (для дітей віком до 6 - ти років - 1 779 грн.; для дітей віком від 6 - ти до 10 - ти років - 2 218 грн.)
Виплата коштів проводиться за окремою бюджетною програмою КПКВК 2501520 "Виплата допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, за рахунок коштів, які виділені із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID - 19, спричиненою коронавірусом SARS - CoV - 2, та її наслідками за рахунок коштів, виділених Мінсоцполітики, із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID - 19, спричиненою коронавірусом SARS - CoV - 2, та її наслідками.
Станом на 28 травня 2020 року департаментом було подано до Міністерства соціальної політики України дві заявки щодо потреби в коштах на виплату допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку на загальну суму 8 537 838 грн.
Зважаючи на вищевикладене, просимо посприяти у проведенні інформаційно - роз'яснювальної роботи серед населення щодо запроваджених додаткових соціальних гарантій на період карантину.
Заявка щодо потреби в коштах на виплату допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку (КЕКВ 2730) за травень 2020 року (УСЗН Богуславської РДА) - 16;
Кількість дітей, на яких призначено допомогу (осіб) - 20;
Середній розмір допомоги на сім'ю - 4 885, 06 грн.;