Патрульна поліція Київської області інформує!

Дата: 11.06.2020 09:02

У період сильної спеки водіям варто замислитися: що можна залишати у салоні автомобіля, а що ні

Справа в тому, що в спекотних умовах кожні 10 хвилин температура у зачиненому автомобілі збільшується на 3-5 °С. За прогнозами синоптиків, найближчими днями, на території області зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека, з температурою понад 30°С тепла.

Тому ні в якому разі не залишайте у салонах автомобілів своїх дітей, домашніх улюбленців та ряд легкозаймистих предметів: запальнички, дезодоранти та навіть гаджети.

Навіть кілька хвилин у зачиненому автомобілі під палючим сонцем можуть нашкодити. Тож будьте пильними!

Подбайте про безпеку!