Виконавчий комітет Богуславської міської ради повідомляє

Дата: 11.06.2020 16:35

На усне звернення голови Богуславської об’єднаної територіальної громади Вячеслава Дяченка  до директора Державного  закладу «Миронівська районна санітарно-епідеміологічна станція» Міністерства охорони здоровя  Чепурного Олександра Володимировича щодо моніторингу дослідження води в басейні річки Рось в територіальних межах ОТГ.

Було прийнято спільне рішення, за яким планується залучення спеціалістів ДЗ Миронівська РАЙСЕС МОЗ до проведення відповідних замірів (проб) води із річки Рось на санітарно-хімічні показники та відповідність їх Державним санітарним нормам.

Також досягнуто попередньої домовленості, що працівники ДЗ Миронівська РАЙСЕС МОЗ проведуть лабораторні дослідження в аквазоні річки Рось в так званих місцях відпочинку. Дані дослідження будуть проводитись постійно під час купального сезону.