Дата: 21.06.2020 09:33

Днями міський голова Вячеслав Дяченко спільно з в.о. голови Богуславської РДА Салатою О.П. та головою Богуславської районної ради Замирайлом В.М. привітав медиків Богуславщини з професійним Днем медичного працівника. Вячеслав Михайлович зазначив, що жодна професія не може зрівнятися за важливістю і складністю із професією медика. Побажав успіхів і наснаги у їх нелегкій праці, а особливо тепер, коли не тільки нашу країну,а й весь світ в цілому захопила страшна пандемія корона вірусу і наші медики стоять на передовій боротьби з цією страшною хворобою.  Також за значний особистий внесок в розвиток системи охорони здоров’я, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм найкращі медичні працівники були відзначені почесними грамотами виконавчого комітету Богуславської міської ради.