КП БМР "Богуславводоканал" повідомляє!

Дата: 24.06.2020 14:38

Шановні абоненти КП БМР «Богуславводоканал» !
Нагадуємо Вам, що з метою покращення обслуговування, заощадження Вашого часу та більш точного виставлення рахунків за водопостачання та водовідведення, наше підприємство впровадило сервіс передачі показників лічильника побутових споживачів через електронну пошту.
Для передачі показників Вам потрібно відправити повідомлення на e-mail: 09701voda@i.ua
Формат повідомлення: [номер особового рахунку] [пробіл] [прізвище особи, на яку оформлено особовий рахунок][пробіл] [показник лічильника].
Приклад: 3468 Петренко 247. При наявності двох лічильників просимо вказувати їх номери поруч з показниками, наприклад: 2418 Шевченко 135 (1046578), 89 (1239874).
Показники за поточний місяць приймаються з 20 до останнього числа кожного місяця.