Здійснили перевірку піску, який завозиться на місця відпочику

Дата: 26.06.2020 12:32

Вчора перший заступник міського голови Ю. Лелека, начальник КП БМР "Богуславблагоустрій" В. Харченко та представники місцевого радіо здійснили перевірку піску, який завозиться на місця відпочику. Машина з піском була зважена (22 340 т.) і відвезена в район ІІІ купальні, після чого вага порожньої машини склала - 9 180 т. Тобто на фото і відео - https://www.facebook.com/watch/?v=1051429975259403 видно, що завезено 13 160 т. піску.
Також, щебеневий відсів, який виявили на одному з пляжів разом з піском - завезений КП БМР "Богуславблагоустрій" на колективне прохання жителів однієї з вулиць, яка знаходиться біля зони відпочинку.