Дата: 26.06.2020 12:35

Працівники Богуславської міської ради взяли участь в навчальному онлайн - семінарі "Організація інфекційного контролю для центрів ПМСД в умовах пандемії Covid - 19", який був організований Київським регіональним офісом програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку "U - Lead з Європою".
Метою заходу було підвищення потенціалу здатності органів місцевого самоврядування та управлінців центрів первинної медико - санітарної допомоги (ЦПМСД) забезпечити належну інфекційну безпеку пацієнтам, медичному персоналу, відвідувачам закладів охорони здоров'я ( у тому числі у період епідемії).
За результатами семінару працівниками Богуславської міської ради було отримано теоретичні та практичні знання щодо:
- посилення заходів інфекційного контролю в ЦПМСД, у тому числі у період карантину.
- підвищення потенціалу органів місцевого самоврядування для розуміння ролі у створенні системи інфекіійної безпеки, як власника закладів охорони здоров'я.
- забезпечення роботи закладів первинної медичної допомоги, організації "Зеленої" та "Червоної" зон в закладі, забезпечення роботи з персоналом ЦПМСД у кризові ситуації, розвиток громадського здоров' я в ОТГ, комунікації з місцевими комерційними підприємствами та установами, налагодження взаємодії лікарнями спеціалізованої допомоги та екстренною допомогою, налагодження взаємодії ЦПМСД і ОМС, ведення статистики.