Щотижнева нарада першого заступника міського голови Ю. М. Лелеки з в.о. старост Богуславської ОТГ

Дата: 26.06.2020 15:56

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На щотижневій нараді першого заступника міського голови Ю. М. Лелеки з в.о. старост Богуславської ОТГ обговорили, які роботи були проведені для усунення наслідків нещодавніх негод, кількість та на які саме вулиці необхідно завезти щебінь та щебеневий відсів. Працівниками КП БМР "Богуславблагоустрій" було здійснено косіння трав'яних настилів в місцях загального користування по селах громади, але за уточненням в.о. старост обговорили, де ще необхідно облагородити територію. Головною проблемою по селах залишається обслуговування доріг та придорожньої території службою автомобільних доріг України, зокрема підрядником - «Спец комплект постач» та розорювання орендарями земель так званої "зони безпеки" (обслуговування). Напередодні відбулась зустріч міського голови В. Дяченка, першого заступника Ю. Лелеки з представниками «Спец комплект постач», які пообіцяли найближчим часом вирішити проблеми, які виникли в даних селах. Також начальником КП БМР "Богуславблагоустрій" було повідомлено про кількість укладених угод з жителями сіл на вивіз побутових відходів, а саме:
- Хохітва, Івки, Поташня - 650 дворів - укладено 13 % договорів;
- Розкопанці - 467 дворів - 19 % укладених договорів;